Fish Tail Fish Head

Veeäärsed elamused looduse keskel

Elamusküla, mis on inspireeritud Eesti rannaküladest ja kalurite elust. Omanäoline majutus, kalarestoran ja lai valik aktiivseid tegevusi.

Sauga Badge
Meeskonnaüritused

Leia meeskonnale või suuremale grupile aktiivsed tegevused

Meeskonnaüritus on teie töötajatele suurepärane võimalus teha koostööd millegi lõbusa kallal, õppida uusi oskusi ja luua sidet

Tutvu võimalustega
Your Green Holiday

Sinu roheline puhkus

See on uudne, kestlik ja erakordseid elamusi pakkuv puhkus! Tule ööbi ökomajas ja naudi spaamõnusid, meki kohalike rannakalurite kalasaaki ja anna oma panus hasarti tekitava prügipüügiga jõgesid puhastades. Lase veel end kanda kajaki või paadiga mööda jõge ja püüa "aardeid", mis loodusesse ei kuulu. 

tutvu rohelise puhkusega

Tule meeskonnaga Saugale!

Meeskonnaüritus on teie töötajatele suurepärane võimalus teha koostööd millegi lõbusa kallal, õppida uusi oskusi ja luua sidet.

Kalastuspaketid

Kalastuspaketid on loodud nii algajale kui ka osavale kalastussõbrale. Sauga jõgi pakub suvisel ja talvisel ajal head saaki ning meeldivaid elamusi.

Laste sünnipäevad

Kohtume sadamakohvikus, istume lauda ja sööme kõhu täis, et ikka jaksaks mängida. Sadamakohvikusse mahub korraga pidama sünnipäeva kaks seltskonda.

Sadamarestoran

Mai kuust augusti lõpuni ootab Sadamarestoran enda külalisi nautima meie kala- ja liharoogasid. Tule jala, auto või kaatriga.

Eesti kalurikultuurist läbipõimunud kaluriküla

Sauga kaluriküla on elamusküla Pärnus Sauga jõe kaldal. Oleme koht, mis meeldib inimesele kes armastab loodust ja mõtleb kestlikult.

Majutus & üritused

(+372) 5626 3400

Kalastus & Sadam

(+372) 509 7841

Üldinfo

info@fishingvillage.ee

Restoran & sadam

Uus-Sauga 62, Pärnu, Pärnu maakond

Majutus & Slipp

Kaste tee 1, Eametsa küla, Tori vald, Pärnu maakond

Tõnis ja Pojad OÜ Privaatsustingimused
Kasutame küpsiseid parema kasutajakogemuse ja isikupärastatud teenuse pakkumiseks.