SAUGA kaluriküla

Elamusküla, mis on inspireeritud Eesti rannaküladest ja kalurite elust. Siin koged midagi ainulaadset, mida mõnus hiljem lähedastega meenutada. Omanäoline majutus, kalarestoran ja lai valik aktiivseid tegevusi.

Kogu elu seotud merega

Kaluriküla pereliikmed on mitu põlve puutunud kokku kalapüügi ja merendusega. Värske kala on olnud see, mis alati leiva lauale toonud.

Elamusküla

Soovime oma kogemusi ja oskusi nüüd teiega jagada. Sauga kaluriküla on elamusküla mis inspireeritud Eesti rannaküladest ja kalurite elust. Siin puhkad nagu ehtne meremees kes tuuli trotsides just merereisilt koju jõudnud.

Armastame loodust ja peame lugu taaskasutusest

Aitame taastada kalavarusid Pärnumaal ja suuname enda külalisi mõtlema keskkonnateadlikult. Inventari soetamisel soosime pigem uute asemel taaskasutatud tooteid. Eelistame kodumaist!

EDENDAME JA HOIAME ELUS KALURIKULTUURI NING SÄILITAME OLEMASOLEVAT JA ANNAME SELLELE UUE HINGAMISE

Jakob kose

SAUGA KALURIKÜLA PEREMEES

Liitu meie tiimiga

Sauga Kaluriküla ootab oma tiimi tegusaid inimesi, kes naudivad loodust, seiklusi ning kalurikultuuri. Meie töö on põnev ning hooajati erinev. Kui tööpakkumiste hulgast ei leia sobilikku ametit, siis see ei tähenda, et me ei vaja su abi. Anna endast märku info@fishingvillage.ee ja räägi endast.

Paadilaenutuse instruktor

Vahetusevanem ja teenindaja

Majutus & üritused

(+372) 5626 3400

Kalastus & Sadam

(+372) 509 7841

Üldinfo

info@fishingvillage.ee

Restoran & sadam

Uus-Sauga 62, Pärnu, Pärnu maakond

Majutus & Slipp

Kaste tee 1, Eametsa küla, Tori vald, Pärnu maakond

Tõnis ja Pojad OÜ Privaatsustingimused
Kasutame küpsiseid parema kasutajakogemuse ja isikupärastatud teenuse pakkumiseks.