Kaluriküla

Metsakohvik

  1. Kaluriküla
  2. /
  3. Metsakohvik

Metsakohvik

Talvine sündmus võib muutuda eriliseks mälestuseks õdusas ja looduslähedases “Metsakohvikus”. Metsakohvik ootab külalisi maagilisse püstkotta, kus õues praksuval lõkkel valmib lõõmakala ja liharoad. See on elamuskohvik, siin keset “ei kusagit”, kus looduskaunil tiigi kaldal võid korraldada unustamatu sündmuse. Metsikuid maitseelamusi loob valik roogasid meie enda metsadest ja merest.
Metsakohvik on avatud ettetellimisel, miinimum külastajate arv 10 ja õhtut saab nautida korraga kuni 30 inimest. Kui teeme ürituse nii sees kui väljas, siis saame korraga toitlustada rohkem kui 100 külastajat.

Spaa võlud

Kui Sinu seltskond soovib elamust täiendada veelgi, on võimalus rentida püstkoja juures asuv ehtsasse Kaukuamipaati ehitatud saunakompleks koos massaaživanniga. Siin saad karastada end karges tiigivees ja nautida saunamõnusid. Majutuseks on kompleksis Jõemaja, koos kümblustünniga verandal.
Talvisel ajal majutame enda kompleksi kuni 9 inimest.
Metsakohvik, Jõemaja ja Kaukuami saunakompleks tervikuna loob elamuste paketi, mille sarnast teist on raske leida.

Aktiivsed tegevused

Seltskondade meelelahutust saab täiendada ka aktiivsete tegevustega: koos kokkamine, vibulasketiir, Wild West õhkrelvade lasketiir. Kui jää kannab, siis meeskondlik kalapüügivõistlus jääl.
Jäävabal ajal loomulikult kalapüügivõistlus paatidega vee peal ja prügipüük ehk jõekoristuspäev.

Küsi pakkumist!

Telli koju

Teeme head ja paremat ettetellimisel. Väljastamine toimub Fishing Village kalurikülas Uus-Sauga 62, Pärnu. Etteteatamise aeg vähemalt 24 tundi. Nii saame tagada teile tooted värskest toorainest. Tellimuse, mis on vähemalt 50€ toome teile Pärnu piires koju.

Filters Sort results
Reset Apply