Kaluriküla

Sadamakohvik

Sadamakohvik

Fishing Village puhke- ja vabaajakeskuse südameks on jõeäärne sadamakohvik.
Menüüs on kala- ja liharoad, mis valmivad valdavalt sütel. Kala saabub meile otse kaluri paadist, uluk Eesti metsadest jahimeestelt – ikka selleks, et pakkuda kõige värskemat!
Vaba aja veetmiseks on lastenurk, minifarm ja paadilaenutus, õngitsemine sadamakailt – oleme laste lemmikkohvik Pärnus, sest ooteaeg kaob võluväel!
Sadamakohvikus on ideaalne viia läbi ka ärikohtumisi ja tähtpäevi varakevadest hilissügiseni – hubane kohvikuhall pakub kaitset vihmase ja tuulise ilma eest.

Külla võid tulla ka veesõidukiga, sest kohvikukliendid võivad alused parkida külalistele mõeldud kaikohale.
Suuremate seltskondadega tulles palume broneeringuks ette helistada.

Avatud maist septembrini, iga päev 12.00 – 22.00. Soovitame broneerida enda seltskonnale laua.

Sündmused Reserveerimine

Filters Sort results
Laudade reserveerimine

Omapärane muusika- ja maitseelamus kauni Sauga jõe kaldal: RIVER SOUND & GOURMET Fishing Village tuleb tavarutiinist välja ja muutub omamoodi ööklubiks, kus on teine rütm ning hea vibe. Keerutame jalga disco kuldajastu rütmide saatel, naudime oma ala meistrite kokteile ja saame osa mereandide imelisest maitsemaailmast. ~ KLUBIALA ~ DJ TOM LILIENTHAL DJ Tom Lilienthal on […]

7,00 

Mõnus kalapüügipäev koos sauna ja majutusega.

9,00 

Mõnus kalapüügipäev koos majutusega.

9,00 

Kalatakso Catering

Hetkel valmistame kalatakso tooted ettetellimisel. Väljastamine toimub Fishing Village kalurikülas Uus-Sauga 62, Pärnu. Etteteatamise aeg vähemalt 24 tundi. Nii saame tagada teile tooted värskest toorainest.

Filters Sort results
Close Menu
×
×

Cart