Kaluriküla

Sadamakohvik

Sadamakohvik

Fishing Village puhke- ja vabaajakeskuse südameks on jõeäärne sadamakohvik.
Menüüs on kala- ja liharoad, mis valmivad valdavalt sütel. Kala saabub meile otse kaluri paadist, uluk Eesti metsadest jahimeestelt – ikka selleks, et pakkuda kõige värskemat!
Vaba aja veetmiseks on lastenurk, minifarm ja paadilaenutus, õngitsemine sadamakailt – oleme laste lemmikkohvik Pärnus, sest ooteaeg kaob võluväel!
Sadamakohvikus on ideaalne viia läbi ka ärikohtumisi ja tähtpäevi varakevadest hilissügiseni – hubane kohvikuhall pakub kaitset vihmase ja tuulise ilma eest.

Külla võid tulla ka veesõidukiga, sest kohvikukliendid võivad alused parkida külalistele mõeldud kaikohale.
Suuremate seltskondadega tulles palume broneeringuks ette helistada.

Avatud maist septembrini, iga päev 12.00 – 22.00. Soovitame broneerida enda seltskonnale laua.

Sündmused Reserveerimine

Filters Sort results
Laudade reserveerimine

Mõnus kalapüügipäev koos sauna ja majutusega.

9,00 

Mõnus kalapüügipäev koos majutusega.

9,00 

23.06.2020 teeme mõnusa õhtu sõprade kaskel. Ilma bändi ja suure lõkketa! See on mõeldud kuni 50-le tulihingelisele kaluriküla fännile. Kuna sellel aastal õigel kuupäeval jaanipäeva korraldada ei saa, siis mõtlesime, et teeme Sadamakohvikus istumise jaanilaupäeval ainult enda sõpradega. Sööme head sööki ja joome head jooki. Tule süütame suures pajas ja jätame suure lõkke süütamise kuupäeva […]

15,00 

Kalatakso Catering

Hetkel valmistame kalatakso tooted ettetellimisel. Väljastamine toimub Fishing Village kalurikülas Uus-Sauga 62, Pärnu. Etteteatamise aeg vähemalt 24 tundi. Nii saame tagada teile tooted värskest toorainest.

Filters Sort results
Close Menu
×
×

Cart