Kaluriküla

Sündmused ja Elamused

 1. Kaluriküla
 2. /
 3. Sündmused

Fishing village

Fishing Village on omapärane puhke- ja vabaajakeskus Pärnus Sauga jõe kaldal. Meie tegevusalad on sadamateenuste pakkumine, aeru- ja mootorpaatide laenutamine.
Bait Shopist saab soetada kalastusvarustuse ja landid. Pakume kalagiiditeenust koos varustusega, kus viime seltskonna paatide või laevaga Pärnumaa vetele. Looduse nautlejad ja romantikud viiakse lõbusõitudele ajaloolise laevaga Johanna.
Kauemaks rändele jäänud külalistele pakume turgutavaks uneks omapärased kalurionnikesi, puhkemaja ja Glamping telkhotelli.
Eksklusiivne sauna ja spaa kompleks “Kakuami” pakub võimalust nautida vee ja sauna mõnusid aastaringselt. Autosuvilatega seiklejatele on olemas karavanipark ja telkijatele avar telkimisala.
Fishing Village puhke- ja vabaajakeskuse südameks on jõeäärne sadamakohvik mis pakub alti maitsvaid kala ja liharoogasid.
Oodates toitu saab mängida jalgpalli, sulgpalli, disc-golfi või lasta märki vibulasketiirus.

Kui soovid puhata pere või töökaaslastega vabas looduse, püüda kala, nautida õhtut sadamakohvikus, siis see koht on just Sinule!

Koolivaheaeg (sügis2021) Pärnus

Miks mitte teha 2021 koolivaheajal midagi ägedat Pärnus! Kuidas teile meeldiks jõesõit koos piknikuga ajaloolisel jõelaeval Johanna või hoopis omapärase Kakuami saunakompleksi külastus? Miks mitte teha üks vahva kalapüügipäev koos lastega Sauga või Pärnu jõel!  Õhtu hubases Jõemajas koos kümblustünniga teeb teie puhkuse täiuslikuks. (pakkumine kehtib: 18.10.2021 – 31.10.2021)

Pakett 1, neljale hind 270 €

  • Majutus neljale kõigi mugavustega Jõemajas
  • Sõit jõelaevaga (2 tundi) Johanna ning piknik neljale
  • *Majutusse võimalik lisada kuni kolm inimest, iga lisanduv inimene 20€
  • *Laevasõidule võimalik lisada kuni kolm inimest, iga lisanduv inimene 10€
   Soovitame tellida endale lisaks kümblustünni (69€).


Pakett 2, neljale, hind 270€

  • Majutus neljale kõigi mugavustega Jõemajas
  • Kakuami saunakompleks (3h) koos saunavaagnaga neljale
  • *Majutusse võimalik lisada kuni kolm inimest, iga lisanduv inimene 20€
  • * Kakuami saunakompleksi külastus on arvestatud neljale, iga lisanduv inimene 10€

Lisatasu eest:

 • Puud 40l 6€
 • Spinningu ja õngekomplekt 12€ (kuni 12h)
 • Bait Shopist saate osta lisaks lante meie soovitusel
 • Mootorpaatide laenutus
 • Liha ja kalavaagnad
 • Küsige juurde mootorpaate, kalagiid paneb teile kokku laheda kalapüügipäeva. Meie poolt kogu varustus ja nõuanded. Soovi korral tuleb kalagiid teiega veele kaasa.

NB! Teeme majutusele allahindluse -15% kui peatute kaks ööd ja -20% kui peatute kolm ööd.  Jõemaja hind 149€, majutus kahele ehtsas Kakuami kalalaevas 159€

Vabade kuupäevade olemasolu küsi: info@fishingvillage.ee või helista +3725097841

Aktiivsed tegevused

Filters Sort results
Reset Apply
No results found. Clear filters and try again?
Filters Sort results
Reset Apply
Filters Sort results
Reset Apply
Meeskonnaüritused
Elamuskalastus Eestis
al. 399€+km
al. 499€+km
al. 299€+km
al. 149€+km
al. 299€+km
al. 99€+km

Laste sünnipäevad

Filters Sort results
Reset Apply
Laste sünnipäevad
Hind
Peo aeg on 3 tundi ( võimalikud ajavahemikud kell 12.00-15.00 või 15:30-18.30). Kohume sadamakohvikus, istume lauda ja sööme kõhu täis, et ikka jaksaks mängida. Sadamakohvikusse mahub korraga pidama sünnipäeva kaks seltskonda. Külma ja vihmast ilma kartma ei pea – sadamakohviku telkhall on kaitstud tuule eest ja varustatud soojuskiirguritega. Seejärel jagame sünnipäevalised gruppidesse ja alustame tegevustega. Soovitame teil […]
Tulge veetke klassiga üks meeleolukas ja põnev päev Kalurikülas, siin jagub tegevusi nii algklassilastele kui ka gümnasistidele. Koostame just teie soovidele ja ootustele vastava programmi. Asume looduskaunis kohas Pärnu lähistel Sauga jõe kaldal. Meie juures saab õppida kaluritarkuseid ja smuutisid valmistama, minna laevareisile ajaloolise postilaevaga Johanna, panna oma osavus ja tarkus proovile aadrejahis või vibulahingus, […]

Laevasõit Giidiga Kalale

Filters Sort results
Reset Apply
Filters Sort results
Reset Apply
Filters Sort results
Reset Apply

Uus-Sauga 62, Pärnu 80033