Kaluriküla

Meeskonnaüritused

Loome elamusi

Iga uus üritus on meile järjekordne väljakutse. Meie ülesanne on teha teie meeskonnaliitmise- ja motivatsiooniüritusest ettevõtet ühendav ja kaasahaarav elamus, mida oleks kõigil hiljem hea meenutada. 

Teie meeskonna suurus võib olla 10 või hoopis 500 inimest, vahet ei ole, kõigile teeme laheda ürituse!

Tegevjuht & kalagiid Jakob Kose

Jakobi igapäevatöö on arendada ja juhtida Fishing Village kaluriküla. Omab pikka kogemust ürituste korraldamise alal ning naudib enda tööd. Kalapüügiga on kokku puutunud juba varasest lapsepõlvest. Laevajuhiks õppinud Jakob on ühtlasi ka kalurikülale kuuluva Johanna üks kaptenitest. Hea suhtleja ja kalagiid suudab panna ka algaja kalastaja mõistma kalapüügi saladusi

Aktiivsed tegevused

Filters Sort results
Meeskonnaüritused
Elamuskalastus Eestis

al. 499€+km

al. 299€+km

al. 149€+km

al. 299€+km

al. 99€+km

Õhtusöök lõkke ääres ja viktoriin

Õhtu võime võtta kokku lõkke ääres. Päevajuhi juhtimisel toimub võistkondade vahel kerge viktoriin kalateemaliste küsimustega. Selgub ka päeva parim võistkond, kes saab auhinna.

Toitlustus

Fishing Village köök  suudab pakkuda toitlustust kuni 1000-le inimesele. Sadamakohvik  Suvepäevaliste kasutada on 150 m² sadamakohviku telkhall, kus toimub toitlustamine. 

Majutus

Ööbimiseks saavad külalised kasutada omapärast Glamping hotelli 35-e magamiskohaga. Paadimaja koos kümblustünniga mahutab 7 inimest, kahes kaluritoas 4 ööbimiskohta. Telkimiskohtade arv ca. 50 telki. Võimalik paigaldada suuri välitelke, tuua lisatualette, tulla autokaravaniga. Kogu jõeäärse territooriumi suurus 5 ha.
Omaette elamus on külastada Kakuami saunakompleksi.

Lisategevused

Uus-Sauga 62, Pärnu 80033