Kaluriküla

Meeskonnaüritused

  1. Kaluriküla
  2. /
  3. Sündmused
  4. /
  5. Suvepäevad

Loome elamusi

Iga uus üritus on meie jaoks järjekordne väljakutse. Meie ülesanne on teha teie meeskonnaliitmise- ja motivatsiooniüritusest ettevõtet ühendav ja kaasahaarav elamus, mida oleks kõigil hiljem hea meenutada. Teie meeskonna suurus võib olla 10 või hoopis 500 inimest, vahet ei ole, kõigile teeme laheda ürituse. Meie poolt kogu programm, toitlustus ja majutus, teie asi on kohale tulla. Mõned meie kaasabiga korraldatud üritused: Erakond Isamaa – Isamaa kalapäev ca 400 osalejat; Bauhof – seminar ja programm ca 30 osalejat; Hedon Spa & Hotel suvepäevad ca 60 osalejat; Estonia Spa Hotels suvepäevad ca 100 osalejat

Tegevjuht & kalagiid Jakob Kose

Jakobi igapäevatöö on arendada ja juhtida Fishing Village kaluriküla. Omab pikka kogemust ürituste korraldamise alal ning naudib enda tööd. Kalapüügiga on kokku puutunud juba varasest lapsepõlvest. Laevajuhiks õppinud Jakob on ühtlasi ka kalurikülale kuuluva Johanna üks kaptenitest. Hea suhtleja ja kalagiid suudab panna ka algaja kalastaja mõistma kalapüügi saladusi

Aktiivsed tegevused

Filters Sort results
Reset Apply
Meeskonnaüritused
Elamuskalastus Eestis
al. 399€+km
al. 499€+km
al. 299€+km
al. 149€+km
al. 299€+km
al. 99€+km

Programm

Paneme oma meeskonnaga kokku kogu programmi. Vajadusel tellime esineja ja ehitame lava. Kokkuleppel teiega võime seda teha ka väljaspool Kaluriküla. Tuleme sinna kus teie üritus toimub!

Toitlustus

Fishing Village köök  suudab pakkuda väliüritustel toitlustust kuni 1000-le inimesele. Sadamakohvik  Suvepäevaliste kasutada on 150 m² sadamakohviku telkhall, kus toimub toitlustamine. Külaliste kasutada on avar terrass. Menüü on inspireeritud mere- ja metsaandidest. Võimalikult palju kasutame toidu tegemisel elavat tuld.

Majutus ja saun

Ööbimiseks saavad külalised kasutada omapärast Glamping Pop-Up hotelli 35-e magamiskohaga. Paadimaja koos kümblustünniga mahutab 7 inimest, kahes kaluritoas 4 ööbimiskohta. Telkimiskohtade arv ca. 50 telki. Võimalik paigaldada suuri välitelke, tuua lisatualette, tulla autokaravaniga. Kogu jõeäärse territooriumi suurus 5 ha.
Omaette elamus on külastada Kakuami saunakompleksi.

Lisategevused

Uus-Sauga 62, Pärnu 80033