Kaluriküla

Suvepäevad

Suvepäevad

Oleme töötanud välja Teie ettevõttele kalateemalise suvepäeva. Läbi aktiivsete tegevuste ühendab antud suvepäev Teie personali, edendab koostööd ja omavahelist suhtlust. Osalejad jagatakse võistkondadeks, kes osalevad kolmes-neljas kalateemalises võistluses. Parimatele auhinnad. Õhtu võetakse kokku õdusa õhtusöögiga lõkke ääres, süüakse kalasuppi ja suitsukala. Kogu üritust viib läbi professionaalne päevajuht.

Päevajuht Taavi Holter

Taavi on kohalik Pärnu noormees, kes on ürituskorralduse ja õhtujuhtimisega tegelenud üle 10. aasta. Kalapüügiga on mees sina peal juba 25. aastat. Holter hoiab oskuslikult kätt päeva rütmi pulsil ning hoolitseb selle eest, et ürituse tempo ja osaliste meeleolu ei langeks. Tänaseks juba mitmeid suurüritusi juhtinud – on Taavi kindlasti usalduväärne valik sündmust juhtima.

Kalagiid & tegevjuht Jakob Kose

Jakobi igapäevatöö on arendada ja juhtida Fishing Village kaluriküla. Kalapüügiga on kokku puutunud juba varasest lapsepõlvest. Laevajuhiks õppinud Jakob on ühtlasi ka kalurikülale kuuluva Johanna üks kaptenitest. Hea suhtleja ja kalagiid suudab panna ka algaja kalastaja mõistma kalapüügi saladusi

Aktiivsed tegevused

Casting võistlus

Õpetame Teie töötajaid, kuidas spinning õngega täpselt heita. Iga osaleja saab kätt harjutada kuival maal, et hiljem veekogudel olla “vana kala”. Toimub ka casting võistlus, kus võistkond peab landiga tabama maa peal olevaid märke.

Püügivõistlus

Kalapüügivõistlus Pärnu ja Sauga jõel, kus võistkonnad omavahel mõõtu võtavad. Võisteldakse erinevates kategooriates nagu: Suurim kala, väikseim kala, suurim kogus. Kogu vajalik varustus: mootorpaadid, õnged ja vajalik püügiõpetus Kaluriküla poolt

Paadiehitusvõistlus ja ralli

Võistkondadele antakse materjalid nagu: tühjad autokummid, puitprussid, pakkekile, papp, aer jne. Käepärastest materjalidest peab võistkond aja peale meisterdama paadi/parve ning sellega vee peal rallis osalema.

Õhtusöök lõkke ääres ja viktoriin

Õhtu võetakse kokku lõkke ääres kalasuppi ja suitsukala süües. Samuti jagatakse erinevaid nippe, kuidas valmib õige uhhaa ja suitsukala. Päevajuhi juhtimisel toimub võistkondade vahel kerge viktoriin kalateemaliste küsimustega. Selgub ka parim kalapäeva võistkond, kes saab auhinna.

Forellipüük ja toitlustus

Fishing Village köök ja catering pakub toitlustust kuni 1000-le inimesele. Külastajate kasutada on forellipüük, kus teie püüate kala ja meie valmistame selle. Suvepäevaliste kasutada on 150 m² sadamakohviku telkhall, kus toimub toitlustamine.

Majutus

Ööbimiseks saavad külalised kasutada omapärast Glamping hotelli 25 magamiskohaga. Paadimaja koos kümblustünniga mahutab 7 inimest, kahes kalurimajas 4 ööbimiskohta. Telkimiskohtade arv ca. 50 telki. Võimalik paigaldada suuri välitelke, tuua lisatualette. Kogu jõeäärse territooriumi suurus 5 ha.

Lisategevused

Kruiis jõelaevaga

Võimalik sõita jõelaevaga Johanna ja nautida suvist Sauga jõge. Laeva juhib kohalik laevakapten.

Aeru/mootorpaadi sõit

Võimalus iseseisvalt sõita Sauga/Pärnu jõel nii aeru kui mootorpaatidega, kanuu ja vesirattaga.

Vibulaskmine

Korraldame teie seltskonnale meeliköitva vibuturniiri või laseme liikuvaid märklaudasid kogenud instruktori juhendamisel.

Disc Golf

Väikese võistlusmomeniga täpsusviskamine Disc golf ketastega. Võistlust viib läbi päevajuht.

Slackline

Kohaliku tiigi kohale, pool meetrit veepiirist on pingule tõmmatud koormarihm ehk slackline, mille ületamine on pisut adrenaliini tekitav ja uudne kogemus.

Uus-Sauga 62, Pärnu 80033

Close Menu
×
×

Cart