Tule suveks Pärnusse tööle!

  1. Kaluriküla
  2. /
  3. Vabad töökohad

Fishing Village Kaluriküla on Pärnus, Sauga jõekaldal asuv omanäoline puhke- ja vabaajakeskus. Kompleksi osad on sadam, majutus, paadilaenutus ja sadamakohvik. Oleme aktiivsed kalaturismi edendajad Eestis. Viime läbi erinevaid meeskonnaliitmise- ja motivatsiooniüritusi, tähtpäevi ja omapäraseid laste sünnipäevi. Keskuse aktiveerimiseks tegeleme ürituste korraldamisega enda territooriumil.
Korraldamine, pidev suhtlus ja asjade ära tegemine on elustiil, mis kuulub puhkekeskuse juure. Otsime enda ägedasse meeskonda algavaks hooajaks uusi talente!
Meie tipphooaeg on küll maist kuni septembrini, kuid mõnele tööpositsioonile vajame inimesi pikemalt. Ära häbene küsida lisainformatsiooni.
Tule Pärnusse tööle ja ela meie juures: Sellel hooajal ehitame Kalurikülla oma meeskonna jaoks glamping telkidega hipilinna. Igasse glamping telki mahutame kuni kaks inimest, et oleks piisavalt privaatne. Õhtul saame istuda lõkke ääres, mängida muusikat ja juua teed. Me oleme üks kommuun, meeskond kes hoiab kokku ja loob elamusi!

Kokk-toiduelamuste looja on ametipositsioon kellele saame pakkuda tööd aastaringselt.

Kokk – toiduelamuste looja

Sul on kirg toiduvalmistamise vastu ja sulle meeldiks rääkida sellest meie külastajatele. See töö on vaheldusrikas, sest saad toiduelamusi luua köögis, inimeste keskel kui keset metsa. Soovime näha sind kokkamas meie üritustel suheldes klientidega. Ootame, et ütled sõna sekka meeskonnaüritustel toiduvalmistamise töötubades. Sobivuse korral saame teha koostööd aastaringselt. Hooajal kannad hoolt sadamakohviku ja suviste ürituste eest. Hooajaväliselt hakkame tegema aga metsarestorani ja rändame erinevates Eesti paikades.

Kui sul on kirg toiduvalmistamise vastu ja sooviksid töötada rõõmsameelses uutele ideedele avatud meeskonnas, siis ootame sind kandideerima turismi- ja meelelahutussektorisse KOKA ametikohale.

Meil on hea meel, kui soovid menüüde koostamises kaasa rääkida, naudid nii menüüs olevate toitude valmistamist kui eriürituste toitlustamist, sul on olemas varasem kokana töötamise kogemus, oled kohusetundlik ja iseseisev ning tunned toiduhügieeni põhimõtteid.

Eriti oodatud oled, kui sul on hea pingetaluvus, oled positiivne ja hea meeskonnatöötaja.

Töö iseloom nõuab töötamist õhtuti ja nädalavahetustel, samuti nädalavahetustel. Töö toimub graafiku alusel.

Töötamise aeg sadamakohvikus on mai kuni september. Ülejäänud ajal tegeleme (toidu) elamuste loomisega looduses. Pakume tööd aastaringselt!

Abikokk

Huvitud toiduvalmistamisest ja soovid end kokkamise vallas täiendada? Tule tööle Kalurikülla, kuhu me otsime abikokka, kes aitab meie kokal hõrgutavaid roogi valmistada, hakib salatit, lööb kaasa liha ja kala suitsutamises.

Kui oled aktiivne, kiire ja huvitud maitseelamuste maailmast, oled oodatud kandideerima. Ära häbene, kui oled noor ja väheste kogemustega. Meie juures saad hulga väärtuslikke kogemusi.

Sellest saab sinu suvi – parimad kliendid, rõõmsameelne ja positiivne meeskond, võimalus töötada toitlustuse ja turismiga seotud valdkonnas, eneseteostust ja arenguvõimalusi sulle südamelähedases valdkonnas.

Ole valmis töötama ka õhtuti ja nädalavahetustel. Puhkamiseks jäävad pigem nädalasisesed päevad. Kaugemalt tulijatele on öömaja võimalus.

Teenindaja / Suveabiline / Praktikant

Kaluriküla otsib oma meeskonda suveperioodiks vahvaid ja töökaid inimesi, kes on huvitatud tööst toitlustus- ja turismivaldkonnas. Meil on vaja abilisi nii klienditeenindusse sadamaohvikus, kui paadilaenutuses, säravaid kokandushuvilisi kööki ja grilli juurde ning puhtust ja korda armastavaid inimesi tubade ettevalmistusse. Vaja on inimesi kes aitavad trimmerdada muru mida on meil siin jagub.

Anna endast märku, kui soovid leida rakendust suveks, oled otsimas oma esimest töökohta või uusi väljakutseid, sul on tahe teha tööd ja huvi töötada toitlustus- ja turismivaldkonnas. Kirg kalastus- või maitseelamustemaailma vastu tuleb vaid kasuks.

Saada meile oma CV ja lisa lühidalt juurde, mis valdkonnas oled eriti tubli või mis paneb sinu silma särama.

Meil on tore ja positiivne meeskond, palju toredaid ideid, mida üheskoos ellu viime, sul on võimalus meiega koos areneda, rakendada seniseid kogemusi või omandada täiesti uusi.

Võimalik on töötada nii projektipõhiselt, osalise- või täistööajaga. Ole valmis töötama ka õhtuti ja nädalavahetustel. Puhkamiseks jäävad pigem nädalasisesed päevad.

Vanusepiirangut ei ole, oodatud on nii noored, kes otsivad oma esimest töökohta kui ka juba pikaajalise töökogemusega inimesed, kes otsivad uusi väljakutseid või rakendust senistele kogemustele.

Paadilaenutuse instruktor

Oleme kõige suurem paadilaenutus ja aktiivseim harrastuskalapüügiteenust pakkuv ettevõte Eestis. Meie varustusse kuuluvad 12 aeru- ja mootorpaati, 12 kajakki, vesirattad, SUP lauad, kanuud. Korraldame jõereise väikelaevaga Johanna. Rendime ja müüme kalastusvarustust. Veesõidukeid laenutatakse meie juures lõbusõidu ja kalapüügi eesmärgil.

Kui oled hea suhtleja ja sulle meeldib kala püüda. Sa armastad korda ning kasuks tuleb tehniline taip. Sinu tööks on Kaluriküla veepargi korrashoid ja paatide ja kalastusvarustuse laenutamine ning aktiivne suhtlus klientidega. Koostad paadilaenutuse lepinguid ja hoiad korda Bait Shop landipoes, komplekteerid ritvu ja valmistad ette paate. Väljastad paate ja kalastusvarustust ja instrueerid neid.

Me ei eelda küll, et oled juba hea kalastaja kuid huvi kalapüügi vastu peab olemas olema. Meie juures käib palju noori kes teevad esimesi samme kalapüügis ning nad vajavad meie abi. Sina oled see kes aitab segada kokku nende esimese kalasööda, seab valmis õngeridva ja suunab jõe äärde kala õngitsema.

Ära karda, viime sind kõigega kurssi tähtis on, et on tahtmine ja pealehakkamine.

Toateenija

Kui sulle meeldib luua puhtust ja korda, oled kiire ja töökas, siis ootame sind kandideerima toateenija ametikohale. Meie kliendid majutuvad glamping telkides ja majakestes, sinu ülesandeks on koristada ja korrastada toad uute klientide saabumiseks, lisaks sellele tuleks koristada ka üldruumid.

Kuna kõik toad peavad olema valmis kindlaks kellaajaks, siis eeldame, et oled kiire ja töökas ning oskad oma aega planeerida.

Sul on võimalik töötada meie juures osalise või täistööajaga. Tubade koristamise kellaaeg jääb vahemikku 12-15, üldruume võiks koristada siis enne tubade koristust. Kui soovid töötada täistööajaga, sel juhul peaksid olema valmis olema abiks ka muudes töölõikides – kas restoranis, köögi abilisena, paadilaenutuses või muudes üldkorratöödes. Selle osa lepiksime sinuga eelnevalt kokku, sõltub sinu eelistustest ja oskustest.

Kaugemalt tulijatele pakume ööbimisvõimalust kohapeal.

Kontakt:

Kandideerimiseks saada meile enda CV ja lühikene motivatsioonikiri, miks just sina oled see kõige õigem valik! Ära unusta ära märkida mis ametipositsioon sulle huvi pakub. Kanditeerimise tähtaeg kõikidele ametikohtadele 30.04.2022
info@fishingvillage.ee

Sadamakohvik, Paadilaenutus (Uus-Sauga 62, Pärnu 80033)

Slipp, Majutus, Karavan (Kaste-tee 1,  Eametsa küla, Tori vald, Pärnumaa)